X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj forum poleć artykuł znajomemu A A A

Ubezpieczenia direct- co to właściwie jest?

Ubezpieczenia Direct przybyły do Polski, jak zresztą wiele innych nowych dla nas usług z zachodu. Direct oznacza bezpośredni i należy odnieść to do dystrybucji. Polisę direct można zatem nabyć przez telefon lub internet. Nie trzeba się umawiać na spotkanie z agentem, wystarczy wykonać jeden telefon albo wypełnić formularz na stronie internetowej.

Ubezpieczenia Direct nie bez powodu najczęściej są kojarzone z ubezpieczeniami komunikacyjnymi. Bo właśnie ten rodzaj polis towarzystwa najczęściej oferują drogą direct. W Polsce prekursorem ubezpieczeń direct był Link 4. Do dzisiaj w jego ślady poszło już wiele firm. Dzisiaj polisy przez telefon oferują oprócz Link 4, także Liberty DIrect, Axa Direct, Aviva Direct, Allianz Direct oraz Generali Direct.

Sprzedaż polis kanałem Direct daje możliwość towarzystwom obniżenie kosztów obsługi, a co za tym idzie także ceny ubezpieczeń. Z tego względu oferty directów powinny być bardzo korzystne dla klientów.

« powrót do działu: direct.ubezpieczenie.com.pl
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Ochrona ubezpieczeniowa - zobowiązanie zakładu ubezpieczeniowego do wypłaty ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.